Páxina subvencionada pola Secretaría Xeral de Política Lingüística
XUNTA
Club subvencionado pola Secretaría Xeral para o Deporte
XUNTA
Club subvencionado pola Deputación Provincial de Ourense
DEPUTACION
COLABORAN:
CONCELLO
Concello de Castrelo do Val
CONCELLO
Concello de A Gudiña
CONCELLO
Concello de Monterrei
CONCELLO
Concello de Oímbra
CONCELLO
Concello de Riós
CONCELLO
Concello de Verín
 

CLASIFICACION POR TIEMPOS 2017

 

Posición

Tiempo

Dorsal

Nombre Participante

Centro Federado

1

03:13:42:348

2

ATRIO RODRIGUEZ, RUBEN MANUEL

C.C. ESTRALOS

2

03:15:07:239

160

PAZOS GONZALEZ, JOSE ANTONIO

CODIGO ATLANTICO

3

03:15:08:880

34

VIEITES LÓPEZ, NICOLÁS

CLUB BICI O CON

4

03:15:13:927

163

DE PADUA FERNANDEZ, JUAN JOSE

CC ORENSANO

5

03:15:15:911

182

TEIXEIRA ANJOS, JOSÉ M.

 

6

03:16:05:616

137

BUGARIN PINO, MANUEL

CLUB A-MIL

7

03:19:56:944

144

FERNANDEZ POUSADA, FRANCISCO

BTT VERIN

8

03:20:02:225

26

GONZÁLEZ REY, JOSECHO

CLUB CICLISTA DUMBRÍA

9

03:22:04:351

165

PENIN SANZ, ALBERTO

CLUB CICLISTA ORENSANO

10

03:22:20:894

59

SIMON SALGADO, CRISTIAN

 

11

03:22:22:910

107

TRILLO GARCIA, IVAN

POIO BIKE CLUB

12

03:22:26:535

161

ACUÑA BLANCO, ANDRES

CC MONFORTE

13

03:22:31:363

123

PORTAS ROCHA, MIGUEL

C.C ÁLVARO PINO-PONTEAREAS

14

03:22:37:317

74

FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ, JULIO

 

15

03:22:53:942

4

SUEIRO RODRÍGUEZ, OSCAR

CLUB CICLISTA VERIN

16

03:22:58:318

99

FAGILDE GONZALEZ, IAGO

AS PONTES - TREVINCA

17

03:23:05:834

6

ONAINDIA AMELIBIA, JON

C.C. VERIN

18

03:23:23:643

1

RABUÑAL RIOS, GONZALO

AD JARNACHAS

19

03:23:33:003

106

GUEDE GARCIA, LUIS ALBERTO

CC MACEDA

20

03:24:24:658

78

MERINO FERNÀNDEZ, EMILIO

TEBRABIKE

21

03:25:49:348

75

NIETO ESTEVEZ, FERNANDO

AS PONTES-TREVINCA

22

03:26:26:971

141

GONZALO ALVAREZ, MANUEL

 

23

03:27:07:067

113

RODRÍGUEZ OROZCO, JOSÉ

CC ESTRALOS

24

03:27:12:817

145

RODRÍGUEZ, JAVIER

 

25

03:27:24:690

130

ESTEVEZ ESTEVEZ, JAVIER

CLUB CICLISTA VERIN

26

03:27:27:893

81

VARA FIDALGO, ALBERTO

BURGAS COLUER FACTORY TEAM

27

03:27:30:472

85

MAIZ JAUREGI, IÑAKI

CLUB CICLISTA VERIN

28

03:27:34:081

120

GÓMEZ IGLESIAS, RUBEN

CLUB CICLISTA SPOL

29

03:27:53:007

126

PRADO LORENZO, JOSÉ MANUEL

 

30

03:27:56:679

43

RODRIGUEZ PRIETO, RENE

CC VAL DE ULLO

31

03:30:07:958

10

GARCÍA MORRONDO, ANTONIO

CC CIDADE DE LUGO

32

03:30:14:130

77

CARRERA GUIRAO, JORDI

BTTVERÍN

33

03:32:00:785

89

CANCELA GALEANO, ÁNGEL

POIO BIKE CLUB

34

03:32:11:911

146

GÓMEZ BARCIELA, CARLOS

 

35

03:32:16:114

173

RODRIGUEZ MIGUEZ, VICENTE

CCDELAFUENTE

36

03:32:18:964

27

FERRADAS LADO, IVAN

C.C. DUMBRIA

37

03:32:21:457

63

IGLESIAS CARBALLO, PABLO

XTREMBIKE

38

03:32:23:550

52

VAZQUEZ FERNANDEZ, DANIEL

P.C.VALDEORRAS

39

03:32:25:675

16

GARCÍA CASTRO, FERNANDO

CLUB CICLISTA TÚZAROS

40

03:32:27:926

76

ESTEVEZ FERNANDEZ, JORGE

 

41

03:32:35:848

157

MISA SALINAS, RUBEN

 

42

03:32:46:239

153

BLANCO BLANCO, JOSE MANUEL

CC DOS RUEDAS

43

03:32:49:786

140

PIÑEIRO PEREZ, ARMANDO

TOLEMIA BIKE

44

03:32:54:271

143

YAÑEZ DOS SANTOS, JAVIER

ATLETISMO ARENTEIRO

45

03:32:55:193

9

CRUZ SOAGE, MANUEL ÁNGEL

X-BIKES

46

03:32:56:990

174

JUNCAL, OSKAR

SOTAVENTO

47

03:33:27:143

132

CAMPOS DACOSTA, JORGE

 

48

03:33:33:831

35

ARAUJO RODRIGUEZ, FRANCISCO

BTT LAZA

49

03:34:30:002

171

ALVAREZ PENIN, JOSE

 

50

03:35:37:817

155

PUGA CID, MARCOS

ROSSO TEAM

51

03:35:58:443

119

CRESPO BARATO, RUBÉN

BTTVERIN

52

03:37:06:852

47

TOIMIL CASTRO, JULIO

ALAMBIKE C.C

53

03:37:16:431

91

REZA MONTENEGRO, MARCIAL

CC DE LA FUENTE

54

03:38:41:411

80

FERRADÁS SOUTO, BRUNO

 

55

03:39:35:411

136

AGULLA PORTO, JOSE

CC BUEU

56

03:40:05:227

65

GÓMEZ TORMÉ, JUAN JOSE

CLUB A-MIL

57

03:40:09:478

60

ARES, ISMAEL

CLUB A-MIL

58

03:40:13:494

176

PEREZ RODRIGUEZ, JOSE MANUEL

CC OIENSE

59

03:41:16:600

125

PORTO CASTRO, MIGUEL

C.C ÁLVARO PINO-PONTEAREAS

60

03:41:18:541

121

MARTÍN SÁNCHEZ, MIGUEL

 

61

03:41:41:349

33

PARDO FRANCISCO, PORFIRIO

 

62

03:41:47:302

64

REGUERA PÉREZ, AGUSTIN

 

63

03:42:11:851

149

VILA GONZALEZ, ANXO

INDEPENDIENTE

64

03:42:13:788

148

SANTACLARA MARTÍNEZ, BENJAMÍN

C.C. TRAVESÍA DE VIGO

65

03:42:14:976

58

ALONSO LOPEZ, MARCOS

P.C.VALDEORRAS

66

03:42:20:799

21

DIAZ OCAMPO, JOSE

JABALIES-A RUA

67

03:42:42:988

46

PEREIRA FERNANDES, AMANDIO

 

68

03:43:17:242

51

ENRIQUEZ RODRIGUEZ, VICTORINO

P.C.VALDEORRAS

69

03:43:18:589

57

SANZ DIEGUEZ, JOSE ANTONIO

P.C.VALDEORRAS

70

03:43:23:050

7

MARTINEZ ACEVEDO, SERAFIN

 

71

03:43:24:769

50

DORADO NOYA, LUIS

P.C.VALDEORRAS

72

03:43:42:833

158

BOLAÑO RODRIGUEZ, MARCIAL

ANTELANO C.C.

73

03:44:04:443

93

PEREZ CONDE, ANTONIO

 

74

03:44:13:991

134

ALONSO ALVAR, JOSÉ MANUEL

BTT VERIN

75

03:44:33:096

94

REINIO ALVAREZ, CARLOS

NOVETRINTA

76

03:44:34:378

92

ALFONSO MARTINEZ, ROBERTO

C.C. VIGUÉS

77

03:44:36:659

96

RIVERO VILA, PABLO

 

78

03:44:38:378

133

DOS RAMOS RÚA, ROBERTO

 

79

03:45:22:721

142

VIDAL TABOAS, ENRIQUE

C.C.ÁLVARO PINO

136

04:25:22:767

56

CORTIZO VIEIRA, ARTURO

P.C.VALDEORRAS

81

03:46:30:861

166

LOPEZ LOPEZ, AUGUSTO

C.C. ANTELANO

82

03:46:35:440

116

FEIJOO BLANCO, FRANCISCO

 

83

03:49:14:023

102

IGLESIAS MULEIRO, SANTIAGO

CC TRASDEZA

84

03:49:28:861

124

PENAVELLA RODRÍGUEZ, RUBÉN

C.C ÁLVARO PINO-PONTEAREAS

85

03:49:31:580

82

PINO MÁRQUEZ, JONATHAN

 

86

03:49:33:893

127

BELLO BUGARÍN, ANTONIO

C.C ÁLVARO PINO-PONTEAREAS

87

03:50:22:302

118

RODRIGUEZ LOPEZ, RODRIGO

BEARIZ TRIATLON

88

03:50:55:147

147

GÓMEZ RODRÍGUEZ, CARLOS

C.C. TRAVESÍA DE VIGO

89

03:51:23:456

45

MARTINEZ SOBRINO, JOSÉ LUIS

ACDC

90

03:51:45:707

79

ZUBELDIA OTEGI, JOSU

TXINDOKIPE

91

03:52:18:838

14

RODRÍGUEZ VÁZQUEZ, MARCOS

 

92

03:52:28:300

15

FERNÁNDEZ VILA, ROBERTO

 

93

03:52:40:050

28

FERNANDEZ CARIDE, JUAN CARLOS

ATLETISMO ARENTEIRO

94

03:53:32:113

139

ALVAREZ ALVAREZ, ROI

RUNERS PONTAKAS VIGO

95

03:53:36:379

138

CARRERA CARRERA, ANGEL

CLUB CICLISTA SALVATERRA DE MIÑO

96

03:54:12:709

164

PRADA BARREIRA, JOSÉ ANTONIO

 

97

03:54:54:585

30

SIMON ALVAREZ, BRUNO

BTT VERIN

98

03:55:18:511

44

ABELLEIRA GÓMEZ, AMADOR

C.C. ALAMBIKE

99

03:56:06:401

114

GÓNZALEZ OTERO, FERNANDO

A.D.C. OS MOSQUETEIROS

100

03:57:52:396

98

PAZOS SAÍNZA, DIEGO

ATLETISMO FONTES DO SAR

101

03:58:53:175

24

ESPESO OTERINO, GONZALO

ASOCIACIÓN CICLOTURISTA ORENSANA

102

03:58:56:566

5

BLANCO SOBRINO, DIANA

BARBANZABIKE - SALNESBICI TEAM

103

03:59:08:989

73

CHAO ALVAREZ, FCO JAVIER

ALAMBIKE CC

104

03:59:37:206

180

FERNÁNDES SOTELO, ANDRÉS

 

105

03:59:38:644

112

GONZÁLEZ GONZÁLEZ, FERNANDO

 

106

03:59:40:425

172

ARIAS ALVAREZ, ANTONIO

CC DUAS RODAS (OURENSE)

107

03:59:53:926

71

RODRÍGUEZ TABOADA, RICARDO

ALAMBIKE LALIN

108

04:00:06:755

103

GARCIA RODRIGUEZ, DANI

AD JARNACHAS

109

04:00:19:804

87

AGUIAR BESTEIRO, JOSE MANUEL

 

110

04:01:59:962

181

RODRÍGUEZ VILA, JOSÉ M.

 

111

04:03:07:802

36

ARES GOMEZ, JOSE ANGEL

 

112

04:03:13:709

17

AÑEL PEREZ, DANIEL

 

113

04:03:39:331

97

ALONSO CARRERA, URCESINO

 

114

04:04:06:132

167

CARRO LÓPEZ, ANGEL

TUZAROS C.C

115

04:04:07:835

109

TABOADA COEGO, ALFREDO

CLUB CICLISTA TÚZAROS

116

04:04:18:023

117

GARCIA DOS SANTOS, ISIDRO

 

117

04:04:19:118

31

SALGADO MARTÍNEZ, FRANCISCO

 

118

04:04:22:002

131

RIVERO BLANCO, ANDRES

CLUB CICLISTA VERIN

119

04:04:23:939

128

FENÁNDEZ BESADA, JOSÉ MANUEL

C.C ÁLVARO PINO-PONTEAREAS

120

04:07:59:332

39

ALVAREZ PEREZ, MANUEL

CIU CICLISTA VERIN

121

04:08:01:301

122

SANDOVAL INTXAURRANDIETA, UNAI

 

122

04:08:28:770

129

GARCÍA LOPEZ, ÁNGEL MANUEL

 

123

04:10:07:541

19

CABEZA QUILES, FERNANDO

PADRONÉS C.C.

124

04:14:58:114

86

AYAN GOMEZ, MANUEL

 

125

04:15:15:506

41

RODRIGUEZ, MARIA

CICLISMO Y MAS

126

04:16:58:472

101

BAUTISTA LEJO, MODESTO

C.C. ALLARIZ

127

04:17:00:176

100

RODRIGUEZ FERNANDEZ, OSCAR

C.C. ALLARIZ

128

04:21:20:491

108

BARREIRA GOMEZ, SILVERIO

IRMANDIÑOS

129

04:21:35:598

104

SANCHEZ FRANCISCO, RAMIRO

CLUBE CICLISTA CARBALLIÑO

130

04:23:28:440

159

BARREIRA FERNANDES, JOSÉ

CLUB CICLISTA DE VERIN

131

04:23:32:128

110

NOGUEIRA DOMONTE, CARMEN

 

132

04:24:23:283

54

BARREIRO CHOUSA, DAVID

P.C.VALDEORRAS

133

04:24:40:628

111

DACAL RIVERA, MARILIN

 

134

04:24:44:550

150

BLANCO TESOURO, RUBEN

 

135

04:24:45:940

135

XUSTO ÁLVAREZ, IVÁN

ADG OS BICICLISTAS

80

03:46:30:861

156

LOUZAN MARIÑO, JOSE ANGEL

C.C. ANTELANO

137

04:26:21:099

175

LÓPEZ BARCO, PABLO ALFONSO

 

138

04:26:50:331

32

HOMPANERA RODRÍGUEZ, ANA

 

139

04:28:32:862

29

MATA CID, IGNACIO

 

140

04:30:35:534

105

VIEITES NIEVES, JAIME

A.E.C.REUS

141

04:31:31:675

53

MOLDES GONZALEZ, JOSE MANUEL

P.C.VALDEORRAS

142

04:35:53:379

162

FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ, DIONISIO

CLUB CICLISTA VERIN

143

04:36:09:114

169

PORTELA VIEIRA, ROBERTO

 

144

04:36:12:411

66

GONZALEZ CARRERA, DOMINGO

CLUB A-MIL

145

04:36:13:849

68

INFANTE SOBRAL, ROBERTO

CLUB A-MIL

146

04:40:05:554

83

ALONSO LORENZO, MANUEL

TRAVESIA DE VIGO

147

04:40:08:445

84

SALDAÑA TIZON, PABLO

TRAVESIA DE VIGO

148

04:43:35:223

38

MATÍAS ALONSO, SINDO

CLUB CICLISTA VERÍN

149

04:48:28:315

70

SOBRINO RODRIGUEZ, LUIS

 

150

04:48:36:941

69

SOBRINO BLANCO, LUIS

CLUB CICLISTA VERIN

151

04:50:15:850

23

FONTÁN CELARD, ÓSCAR

 

152

04:50:17:007

90

VAZQUEZ FELIX, JOSE ANTONIO

 

153

04:50:18:882

18

DOÑORO RODRÍGUEZ, ANTONIO

INDEPENDIENTE

154

04:50:19:969

22

BALBOA CARRAJO, JUAN CARLOS

 

155

04:50:24:455

13

QUIÑONES GARCIA, BENITO

ADAS

 

 
EUROCIDADE CHAVES VERIN CARRAJO LA CAIXA ROPAN ORDENADORES VERIN BICICLETAS CHINQUENA PESCADOS TORIBIO ASADOR'S JOSE VIPECA CABREIROA SOCITRANSA CAIXANOVA HORTOVERIN BICICLETAS MATIAS CONTROL DE PLAGAS RESTAURANTE RESTAURANTE O AUGUEIRO FERRETERIA SOYCA LUIS FRANCO MEDEIROS DAMALIN ALUVERO ATRIUM SEGUROS GADIS DONA BICA SOUSAS Autoescuela VERIN AFIAUTO CONSTRUDIZ VILLA DE VERIN IMACID TIEN21 LUZ DE LUNA MEIGALLO Ambulancias Os Remedios TALLER LUIS ADOLFO E BENITO MESON DE EROSA D. MIGUELEZ
Club Ciclista VERIN